Fukushima Utd – North Asia University 05/20/2023. r__o__k tarafından bahis ipuçları

futbol ipuçları / Japan Cup için tahminler
Fukushima UtdNorth Asia University
Fukushima Utd – North Asia University

Japan Cup 7 st round

stadyum «Toho Stadium», Fukushima

07:00
eşleşme bir gün sonra

«Fukushima Utd» vs «North Asia University» Tahmin

Bu Cumartesi, 23 Nisan'da Fukushima şehrindeki Toho Stadyumu'nda, Fukushima United ve North Asia Üniversitesi arasında spor tarzında Japonya Kupası maçı yapılacak.

Fukushima United, 7 maç sonrasında 5 puanla sıralamada 14. sırada yer alıyor. En yakın takipçileri olan Miyazaki Tagelaro da aynı puan sayısına sahip olsa da daha iyi gol farkına sahipler. North Asia Üniversitesi ise 6 maç sonrasında 9 puanla sıralamada 8. sırada yer alıyor.

Takımlar arasındaki kişisel tarihleri özellikle zengin değil: Sadece bir kez karşılaştılar ve bu geçen yıl oldu. O zaman North Asia Üniversitesi skoru 1-0 kazandı.

Fukushima United'ın formu galibiyet serisi veya hatta beraberliklerle övünemiyor: Son dönemde lider Grulla Morioka'ya yenildikleri dört kez üst üste kaybettiler ve sadece bir kez FC Ryukyu'yu yenerek başarılı oldular. North Asia Üniversitesi ise son üç maçta yenilgi yüzü görmedi: İki beraberlik ve bir galibiyet aldılar.

North Asia Üniversitesi'nin turnuva tablosundaki avantajına ve daha iyi forma rağmen, Fukushima United hatalarını düzeltmeye çalışacak ve ev sahibi seyircilerinin önünde güçlerini kanıtlamaya çalışacaklar. Taraftarlar, gerilim ve duygularla dolu heyecan verici bir maç bekliyor. Maçın başlangıcı yerel saatle 14:00'te olacak.

Рейинг б uf