Точиги Сити – Maruyasu Okazaki 05/20/2023. Mebuxa tarafından bahis ipuçları

futbol ipuçları / Japan Cup için tahminler
Точиги СитиMaruyasu Okazaki
Точиги Сити – Maruyasu Okazaki

Japan Cup 7 st round

07:00
eşleşme bir gün sonra

«Точиги Сити» vs «Maruyasu Okazaki» Tahmin

Bugün undefined şehrindeki stadyumda, Tochigi City ve Maruyasu Okazaki takımları arasında heyecan verici bir Japon Kupası spor müsabakası yapılacak.

Bu takımlar arasındaki kişisel buluşmalar tarihi, canlı duygular ve beklenmedik olaylarla doludur. Son yıllarda birkaç maç yaptılar ve sonuçları farklıydı: galibiyetler, yenilgiler ve beraberlikler. En unutulmaz oyunlar arasında Maruyasu Okazaki'nin 4-1 ve 2-1'lik büyük skorları sayılabilir.

Mevcut turnuvada her iki takım da iyi bir performans sergiledi ve sıralamada hak ettikleri yerleri aldılar. Tochigi City, undefined tarafından yönetiliyor ve dokuz maçtan sonra on dört puanla beşinci sırada yer alıyor. Takımın peşinde olan Kagura Shimane ise sadece bir puan geride.

Maruyasu Okazaki ise liderliği için ciddi bir mücadele veriyor. Takım undefined tarafından yönetiliyor ve dokuz maçtan sonra on altı puanla ikinci sırada yer alıyor. Ancak liderler - Sony Sendai - sadece bir puan önde.

Her iki takım da son bir ay içinde çarpıcı duygularla dolu güzel oyunlar sergiledi. Maruyasu Okazaki Tiama Hirakata'yı 4-1 ve Honda Lock'u 2-1 yendi, ancak Kagura Shimane (1-2) ve Sony Sendai'ye (1-2) yenildi. Tochigi City ise Nara Club'ı (0-1) ve Reinmeer Aomori'yi (1-0) yendi, ancak Kagura Shimane'a (1-2) kaybetti.

Bekleniyor ki taraftarlar iki saygın takım arasında heyecan verici bir futbol mücadelesi izleyecekler. Maç undefined'ta başlayacak. Sevdiğiniz oyuncularınızı desteklemeye gelin!

Рейинг б uf